• pl
  • en
  • de
  • ru

Piłka halowa


Drużyna swoją dobrą passę rozpoczęła w 2003 roku w Amatorskiej Lidze Zakładów Pracy w Halowej Piłce Nożnej, gdzie bezkonkurencyjnie zajęła pierwsze miejsce. W następnych latach znajdowaliśmy się w ścisłej czołówce. Jednakże mieliśmy większe ambicje i w 2007 roku zgłosiliśmy drużynę do KOŚCIAŃSKIEJ LIGI FUTSALU. Drużyna reprezentowała bardzo wysoki poziom, tak więc obecnie gra w pierwszej lidze, a w tabeli jest na pierwszym miejscu. Na swoim koncie mamy liczne zwycięstwa w prestiżowych rozgrywkach.


Sukces w Halowych Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w piłce nożnej 

 

 16 lutego drużyna Kowalski Nietążkowo wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w piłce nożnej, które odbyły się w Starych Oborzyskach.

 W Mistrzostwach oprócz naszego teamu wzięły również udział drużyny: Marcin Kościan, Old-Boys Obra Kościan, PKS Racot oraz Gmina Czempiń.

 Wygrała drużyna Kowalski Nietążkowo. W zwycięskim składzie zagrali: Sławomir Kowalski, Rafał Kaźmierczak, Norbert Karolewicz, Mateusz Sikora, Tomasz Bajsztok, Artur Nowicki, Robert Zandek, Kamil Kowalski, Miłosz Grzelak, Bartosz Chudziński oraz Krzysztof Peszel.

 2 marca piłkarze reprezentowaliśmy Powiat Kościański w półfinałach gier zespołowych Wielkopolskiej Spartakiady LZS w Środzie Wielkopolskiej. W półfinałach wystąpili również reprezentanci: Grodziska Wlkp, Środy Wlkp, Wolsztyna i Poznania.

 Nasza drużyna piąty raz z rzędu zwycięsko przeszła do finałów, które odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim.


Po godzinach

Kowal Extreme off-road Piłka halowa Motocross Pogoń Śmigiel UKS Śmigiel Grom Czacz UKS Nietążkowo
Firma Kowalski Sławomir Kowalski 64-030 Śmigiel, NIETĄŻKOWO ul. Arciszewskich 22 tel/fax 65 518 96 22
realizacja: Studio Fabryka